SKU: TK-HU-501-13-L11-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 112 423-N2 : Husqvarna 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap (13-16) FE 250 / 350 / 450 / 501. (13-15) FC 250 / 350 / 450.
112423-N2 : 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap
$745.00
Description
112 423-N2 : Husqvarna 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap (13-16) FE 250 / 350 / 450 / 501. (13-15) FC 250 / 350 / 450.
Specifications
| SKU | TK-HU-501-13-L11-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$1,790.00
Mako 360 Australia : + Scotts Damper +TOP Mount + 5971 Post. (KHG A) KTM Husqvarna
More From This Category
$189.00 $149.00
TM Designworks Australia Chain Guides KTM C MX / SX. Colour Orange. KTM, Husqvarna, Sherco, Gas Gas,
$169.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM D : RED (11-22) 250-450 SXF / XCF. (12-22
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$29.90



