SKU: TM-CG-YAM-B-7-EX-RD
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : Extreme Red (07-22)YZF 450,(07-23)YZF 250,(07->C)YZFX / WRF 450,(07->C)YZFX / WRF 250.(08->C)
$149.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Extreme YAM (B) : (07-22) YZF 450, (07-23) YZF 250, (07->C) YZFX / WRF 450, (07->C) YZFX / WRF 250. (08->C) YZ / YZX 125/250 2-Stroke. RCG-YZ3-RD RED
Specifications
| SKU | TM-CG-YAM-B-7-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 21" : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF.
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$78.00
MAKO 360 Australia Bolt M8 Accesory Ball 1" ball for Ram mount type systems.
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : SX Blue 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 4-
$289.00
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 390-GR : DryBreakDump Can STAND Tripod Folding Legs
$29.90



