SKU: TM-CS-HON-460-S-RD
TM Designworks Australia Case Saver HON 09-16 CRF450R RED
Case Saver Honda 09-16 CRF450R RED
$79.00
Description
TM Designworks Case Saver HON 09-16 CRF450R Red
Specifications
| SKU | TM-CS-HON-460-S-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide EX2 SUZ A : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (10-19) R
More From This Category
$389.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP : (6762) (BCL 106 40 34) O/S Bar CRF 450 R 09
$1,149.00
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 352-WP : DryBreakDump Can with Probe 3 Gallon
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$349.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme HON E RED : (09-12) CRF450R, (
$169.00


