SKU: TM-CS-HON-465-I-RD
TM Designworks Australia Case Saver HON 17-20 CRF450R/RX, 19->Current CRF 450 L/X Red
Case Saver Honda 17-20 CRF450R/RX
$119.00
Description
TM Designworks Case Saver HON 17-20 CRF450R/RX, 19->Current CRF 450 L/X Red With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-HON-465-I-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$189.90
TM Designworks Australia Chain Guide KAW C EX : Green (09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (
$549.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB F : (5930-01R) : KTM (20-22) SX SXF XC XCF. HUS
More From This Category
$389.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP : (6766) (BCL 106 40 31) O/S Bar CRF 450 R /
$389.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : Honda (6729) Sub O/S Bar CRF 450 R / X (17-1
$149.95
Supersprox Australia Stealth Rear Sprocket Honda *(02->) CRF 250 R/ RX CRF450R/X/RX/L
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-08 Tower Pin And Collar - Extra Tall (63mm)
$119.00
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector HON : (02->C) CR/CRF-R/CRF-RX/
$349.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme HON G : (17-18) CRF 450 R/RX/RWE, (1
$149.95


