SKU: TM-CG-KTM-A-MX-OR
TM Designworks Australia Chain Guide KTM A MX Orange. KTM Early, Beta Early , Husaberg Early
$89.00
Description
TM Designworks Chain Guide Shel/Irb KTM A : KTM SX/SXF (97-06), KTM EXC/XCW (97-07), KTM 85 (03-14), KTM 640 (98-99), KTM 625 SXC (03-07), Beta 450/520 (05-10), Husaberg (98-08). Orange
Specifications
| SKU | TM-CG-KTM-A-MX-OR |
| Brand | old |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 113 330-BK : KTM 3.1 Gallon BLACK Screw Cap (12-16) EXCF 250 / 350. (
More From This Category
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$389.95
Xtrig Australia PHDS Scotts TOP Handlebar Mount KTM SX, SXF, XC, SMR, EXC, EXCF, XCW 2000->Current.
$149.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM B : (05-07) EXC / EXCF. ( 06 ) SX / SX
$949.90
(XCM K2 14 UBCK) Mako 360 : (KHG A) (2xM36-CL-BOT-UNV) + (M36-CL-090) +
$89.00


