Description
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector KAW : KX/KXF/KXFX/KLX (05->C) 125/250/450 Green (RDP-KAW-GR)
Specifications
| SKU | TM-B-DP-KAW-GR |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Kawasaki KX / KXF / KLX
$289.00
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 390-GR : DryBreakDump Can STAND Tripod Folding Legs
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Kawasaki KX KXF KLX. 21"Front 19"Rear
$149.90
Supersprox Australia Kawasaki Sprocket GREEN : KXF 250/450 (04-Current), KLX450, KX125/250/500
$1,149.00
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 352-WP : DryBreakDump Can with Probe 3 Gallon
$39.95



