SKU: TM-B-DP-HON-RD
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector HON : (02->C) CR/CRF-R/CRF-RX/CRF-X/CRF-L 125/250/450 RED
$119.00
Description
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector HON : CR/CRF-R/CRF-RX/CRF-X/CRF-L (00->C). 125/250/450 Red (RDP-HON-RD)
Specifications
| SKU | TM-B-DP-HON-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 112 240-W1 : Honda 4.0 Gallon WHITE Screw Cap CRF 450 X 05-18. CRF 45
More From This Category
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide SX GP HON D Black : (07->C) CRF250 R/X, (07->C
$79.00
TM Designworks Australia Chain Guide Shell/Irb HON C BLACK : (05-07) CR125/250R, (05-06
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 112 255-N2 : Honda 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap CRF 450 L 19-C. CRF 45
$29.90


