SKU: TM-B-BG-HON-BK
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard BLACK HON : (02->C) CR/CRF/CRFX/CRFL.
Honda : (02->C) CR/CRF/CRFX/CRFL.
$65.00
Description
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard HON : CR/CRF/CRFX/CRFL (02->C). Black (RBG-HON-BK)
Specifications
| SKU | TM-B-BG-HON-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.