SKU: TM-CG-KAW-C-7-EX-BK
TM Designworks Australia Chain Guide KAW C EX : Black (09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (13->C) KLX450
(09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (13->C) KLX450.
$189.90
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Extreme KAW C : (09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (13->C) KLX450. (RCG-KX5-BK) Black
Specifications
| SKU | TM-CG-KAW-C-7-EX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$59.95
TM Designworks Australia Upper and Inner Frame Pad BETA (A) :BLACK. BETA (11-19) 250-520
More From This Category
$399.90
IMS Footpegs Australia (333 120-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). KAW B.
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 213 164-N2 : Kawasaki 2.7 Gallon CLEAR Dry Break KX 450 F/X/XC (19-
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 113 164-BK : Kawasaki 2.7 Gallon BLACK Screw Cap KX 450 F/X/XC (19->
$389.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit KAW E : GREEN (24->C) KX 450 F/X, (25->C) KX
$189.90

