SKU: TM-CG-KAW-C-7-EX-GR
TM Designworks Australia Chain Guide KAW C EX : Green (09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (13->C) KLX450
(09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (13->C) KLX450.
$189.90
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Extreme KAW C : (09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (13->C) KLX450. (RCG-KX5-BK) Green
Specifications
| SKU | TM-CG-KAW-C-7-EX-GR |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Kawasaki KX / KXF / KLX
$289.00
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 390-GR : DryBreakDump Can STAND Tripod Folding Legs
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Kawasaki KX KXF KLX. 21"Front 19"Rear
$149.90
Supersprox Australia Kawasaki Sprocket GREEN : KXF 250/450 (04-Current), KLX450, KX125/250/500
$1,149.00
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 352-WP : DryBreakDump Can with Probe 3 Gallon
$39.95



