SKU: TM-SL-KAW-B-EX-GR
TM Designworks Australia Slider Extreme KAW B : 16-18 KXF 450, 17-20 KXF 250 Green
B : 16-18 KXF 450, 17-20 KXF 250 Green
$189.00
Description
TM Designworks Slider Extreme KAW B : (16-18) KXF 450, (17-20) KXF 250. Green (KCP-KX2-GR)
Specifications
| SKU | TM-SL-KAW-B-EX-GR |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$69.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Yamaha Kawasaki Front : YZ/YZX 250, YZF/YZFX/WRF 450 (99-> Current
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Kawasaki KX / KXF / KLX
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 120-E) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125). KAW B.
$399.90
IMS Footpegs Australia (333 120-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). KAW B.
$189.00



