SKU: TM-B-DPK-YZM-BU
TM Designworks Australia Rear Disc Protector Kit
Yamaha (07-C) YZF. (08-C) YZ, YZX, YZFX, WR, WRF, WRFX
$299.00
Description
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector / Billet Carrier / Brake Caliper Cover Blue YAM : YZ / YZX 125/250 2stroke (06-> C). YZF / YZFX / WRF / WRFX 250/450 4stroke (06->C). 22mm and 25mm Axle Sizes. (RDP-YZM-BU)
Specifications
| SKU | TM-B-DPK-YZM-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$89.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX Shell & Inner Rub Blue 07-> Current YZF/Y
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" Enduro Spec Wheel 21" : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF.
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : SX Black 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 4
$239.90
Dirt Tricks Australia Sprocket ZIRCONIUM Yamaha YZ/WR/YZF/YZFX/WRF 125, 250, 426, 450 1999->
$69.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX SHELL ONLY Blue 07-> Current YZF/YZFX/WRF
$745.00




