SKU: TM-CS-HON-250-I-BK
TM Designworks Australia Case Saver HON 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X Black With Integrated Sprocket Cover
Case Saver Honda 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X Black
$89.00
Description
TM Designworks Case Saver HON 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X Black With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-HON-250-I-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$189.00
IMS Footpegs Australia (272 219) "Super Stock" (3.18 x 1.97). HON B .
$945.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 18" : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. Rear.
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$219.95
Dirttricks Australia Honda Disc "REAR" "WAVE" : (02->Current) CRF 250/450 R/X/L, (95-08) CR125/250.
$169.00
TM Designworks Australia Chain Guide HON D RED : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/R
$425.00





