SKU: TM-CS-HON-250-I-RD
TM Designworks Australia Case Saver HON 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X RED With Integrated Sprocket Cover
Case Saver Honda 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X RED
$89.00
Description
TM Designworks Case Saver HON 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X Red With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-HON-250-I-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM D : Extreme BLACK KTM SX/F/XC (23-C),EXC
More From This Category
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$199.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Honda *(02->) CRF 250/450R/X *(84-08) CR 125/250/500 *(96-04) XR 250/
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Fr
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard RED HON : (02->C) CR/CRF/CRFX/C
$49.00




