SKU: TM-CS-HON-250-S-BK
TM Designworks Australia Case Saver HON 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X BLACK
Case Saver Honda 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X BLACK
$46.45
Description
TM Designworks Case Saver HON 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X Black
Specifications
| SKU | TM-CS-HON-250-S-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$109.00 $69.00
Genuine OEM Chain Guide and Inner Rub Block Honda : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Fr
$46.45
TM Designworks Australia Case Saver HON 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X RED
$65.00




