SKU: TM-CS-HON-260-I-RD
TM Designworks Australia Case Saver HON 10-17 CRF250R RED With Integrated Sprocket Cover
Case Saver Honda 10-17 CRF250R REd
$89.00
Description
TM Designworks Case Saver HON 10-17 CRF250R Red With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-HON-260-I-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$189.90
TM Designworks Australia Chain Guide KAW C EX : Green (09->C) KXF450, (09->C) KXF 250, (
$549.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB F : (5930-01R) : KTM (20-22) SX SXF XC XCF. HUS
$389.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit "Finke Kit" KTM F3 : (23->C) SX/SXF/XC/XCF. (2
More From This Category
$399.90
IMS Footpegs Australia (332 219-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). HON B.
$149.95
Supersprox Australia Stealth Rear Sprocket Honda *(02->) CRF 250 R/ RX CRF450R/X/RX/L
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125) (-5mm Down and Back). HON B
$325.00




