SKU: TM-CS-HON-265-S-BK
TM Designworks Australia Case Saver HON 18-21 CRF250R/RX Black
Case Saver Honda 18-21 CRF250R/RX Black
$79.00
Description
TM Designworks Case Saver HON 18-21 CRF250R/RX Black
Specifications
| SKU | TM-CS-HON-265-S-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM D : Extreme BLACK KTM SX/F/XC (23-C),EXC
More From This Category
$389.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP : (6766) (BCL 106 40 31) O/S Bar CRF 450 R /
$399.90
IMS Footpegs Australia (332 219-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). HON B.
$149.95
Supersprox Australia Stealth Rear Sprocket Honda *(02->) CRF 250 R/ RX CRF450R/X/RX/L
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125) (-5mm Down and Back). HON B
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-M) "CORE MX" (3.25 x 2.125). HON B.
$349.00



