SKU: TM-CS-KAW-450-I-GR
TM Designworks Australia Case Saver KAW 06-15 KXF 450 Green With Integrated Sprocket Cover
Case Saver 06-15 KXF 450 Green
$119.00
Description
TM Designworks Case Saver KAW 06-15 KXF 450 Green With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-KAW-450-I-GR |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$189.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KAW A : 06-15 KXF 450, 06-16 KXF 250, 08-> KLX 450
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard BLACK KAW : (06->C) KX/KXF/KLX.
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel Set : Kawasaki KX KXF KLX. 21"Front 18"Rear
$119.00
TM Designworks Australia Case Saver KAW 06-15 KXF 450 BLACK With Integrated Sprocket C
$199.90



