SKU: TM-CS-KAW-450-I-BK
TM Designworks Australia Case Saver KAW 06-15 KXF 450 BLACK With Integrated Sprocket Cover
Case Saver 06-15 KXF 450 BLACK
$119.00
Description
TM Designworks Case Saver KAW 06-15 KXF 450 Black With Integrated Sprocket Cover
Specifications
| SKU | TM-CS-KAW-450-I-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$399.90
IMS Footpegs Australia (333 120-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). KAW B.
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Kawasaki KX KXF KLX. 21"Front 19"Rear
$189.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KAW A : 06-15 KXF 450, 06-16 KXF 250, 08-> KLX 450
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Kawasaki KX / KXF / KLX
$139.90



