SKU: TM-CS-YAM-451-S-BK
TM Designworks Australia Case Saver YAM (03-06) WRF 450 Black
Case Saver Yamaha (03-06) WRF 450 Black
$69.90
Description
TM Designworks Case Saver YAM (03-06) WRF 450. Black (04-08) YFZ450. (12-13) YFZ 450 Sport.
Specifications
| SKU | TM-CS-YAM-451-S-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$89.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (A) : MX Shell and Inner Rub Block Black
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 21" : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF.
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$78.00
MAKO 360 Australia Bolt M8 Accesory Ball 1" ball for Ram mount type systems.
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-08 Tower Pin And Collar - Extra Tall (63mm)
$149.95



