SKU: TM-CS-YAM-451-S-BU
TM Designworks Australia Case Saver YAM (03-06) WRF 450 BLUE (04-09) YFZ 450. (12-13) Sport
(03-06) WRF 450 (04-09) YFZ 450. (12-13) Sport BLUE
$69.90
Description
TM Designworks Case Saver YAM (03-06) WRF 450. Blue (04-08) YFZ450. (12-13) YFZ 450 Sport.
Specifications
| SKU | TM-CS-YAM-451-S-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$289.00
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 390-GR : DryBreakDump Can STAND Tripod Folding Legs
$1,149.00
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 352-WP : DryBreakDump Can with Probe 3 Gallon
$99.90
TM Designworks Australia QUAD SLIDER YAM YFZ 450 All models (2004-Current)
$79.90
IMS Fuel Tanks Australia 2 18 399 : DryBreakAdapter PlasticScrewCapNon Vented
$199.90


