SKU: TM-CS-YAM-460-S-BK
TM Designworks Australia Case Saver YAM (10-13) YZF450 Black
Case Saver Yamaha (10-13) YZF450 Black
$59.90
Description
TM Designworks Case Saver YAM (10-13) YZF450 Black
Specifications
| SKU | TM-CS-YAM-460-S-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000100000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$945.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel 19" : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF. 19
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel 21" : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF. 21
$119.00
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector YAM : BLACK : (06-> C) YZ 125-250
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF.
$49.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX INNER RUB BLOCK ONLY Blue 07-> Current YZ
$489.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) SUB : (4724) (SM 099 05 11) O/S Bar YZF 450 10-13
$89.00



