SKU: TM-CG-HON-D-3-IRB-BK
TM Designworks Australia Chain Guide MX IRB HON D BLACK : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (08-14) CRF450 X Inner Rub
$49.00
Description
TM Designworks Chain Guide MX Insrt HON D : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (08-14) CRF450 X (IRB-CR6-BK) Inner Rub Block Only Black
Specifications
| SKU | TM-CG-HON-D-3-IRB-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide SX GP HON D Black : (07->C) CRF250 R/X, (07->C
$79.00
TM Designworks Australia Chain Guide Shell/Irb HON C BLACK : (05-07) CR125/250R, (05-06
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 112 255-N2 : Honda 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap CRF 450 L 19-C. CRF 45
$29.90


