SKU: TM-CG-KTM-C-EX-WP-CNC
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : WEAR PAD KIT Machined Husqvarna, Sherco, Gas Gas, Husaberg [Chain Guide Fitment: KTM-C-Ex
$45.00
Description
TM Designworks Chain Guide Replacement Wear Pad : KTM-FEC-WP Extreme KTM-Husaberg-Husky-Sherco- Factory Edition #2 "Composite" Replacement Wear Pad. To Fit Rear Chain Guide Part # RCG-KTM -C
Specifications
| SKU | TM-CG-KTM-C-EX-WP-CNC |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$119.00
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Husqvarna Gas Gas 85cc
$99.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Ktm Husqvarna Gas 85. Freerid
$119.00
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Husqvarna Gas Gas 85cc
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-M-5mm)"CORE MX " (3.25 x 2.125)(-5mm Down and Back). (
$189.00


