SKU: TM-B-DP-SUZ-YL
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector SUZ : Yellow
$119.00
Description
TM Designworks Indestructible Rear Disc Protector SUZ : (04-08) RM 125/250 2stroke, (07-19) RMZ250F, (05-19) RMZ450F, RMX450 Yellow
Specifications
| SKU | TM-B-DP-SUZ-YL |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$790.00
IMS Fuel Tanks Australia 115 531-BK : Suzuki DRZ-4 3.3 Gallon BLACK Screw Cap (25->C)
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$78.00



