Description
TM Designworks Skid Plate YAM 125 : (05->C) YZ 125. (20->C) YZX 125. Black
Specifications
| SKU | TM-SP-YAM2-125-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.028000000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$289.00
TM Designworks Australia Skid Plate YAM 125 LG : (05->C) YZ 250. (20->C) YZX 125.
$69.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Yamaha Front : YZF/WRF 250 (01-> Current), YZ 125 (05-> Current)
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : Yamaha WR YZ YZF YZFX . 21" Front, 18" Rear
$149.95



