Description
TM Designworks Chain Guide Extreme HON A : (07->C) CRF 150 R Red (RCG-150-RD)
Specifications
| SKU | TM-CG-HON-A-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$1,650.00
Haan Wheels Australia "Factory" MINI Spec Wheel Set : Honda CRF 150 R MINI
$199.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Honda *(02->) CRF 250/450R/X *(84-08) CR 125/250/500 *(96-04) XR 250/
$78.00
MAKO 360 Australia Bolt M8 Accesory Ball 1" ball for Ram mount type systems.
$89.00



