Description
TM Designworks Chain Guide Extreme HON C : (05-07) CR125/250R, (05-06) CRF 250/450R, (05-07) CR450X, (06) CRF250X, (11->C) TM mc, (RCG-CR2-RD) Red
Specifications
| SKU | TM-CG-HON-C-8-EX-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$489.95
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP : (4758) (BCL 103 40 30) O/S Bar YZF 450 (14-22
More From This Category
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard RED HON : (02->C) CR/CRF/CRFX/C
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-M) "CORE MX" (3.25 x 2.125). HON B.
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-06 Tower Pin And Collar - (-7mm) (43mm)
$29.90



