SKU: TM-CG-HON-C-4-MXS-RD
TM Designworks Australia Chain Guide HON (C ): RED MX Shell Only
RED
$59.00
Description
TM Designworks Chain Guide Shell HON C : (05-07) CR125/250R, (05-06) CRF 250/450R, (05-07) CR450X, (06) CRF250X, (11->C) TM mc, (RCG-SCR-RD) Red
Specifications
| SKU | TM-CG-HON-C-4-MXS-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$399.90
IMS Footpegs Australia (332 219-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). HON B.
$119.00
TM Designworks Australia Indestructible Rear Disc Protector HON : (02->C) CR/CRF-R/CRF-RX/
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard RED HON : (02->C) CR/CRF/CRFX/C
$844.90
(XCM H2 17 DAM) Mako 360 : (HON 106) (2xM36-CL-BOT-UNV) + (M36-CL-106-SL) +
$790.00 $398.00
Honda Genuine Wheel Front 21 x 1.6 CR CRF CRFX CRFL 125 250 450 500 R Dirtbike Australia
$219.95




