SKU: TM-MIN-CG-YAM-85A-BK
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme YAM 85 A : Black
YZ 85 (02-18)
$119.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Extreme YAM YZ 85 (02-18) Black
Specifications
| SKU | TM-MIN-CG-YAM-85A-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$99.00
TM Designworks Chain Slider Extreme Yamaha YZ85 : 2002-> Current Blue
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 117 341-BK : Yamaha 2.2 Gallon BLACK Screw Cap YZ 85 (22->C).
$29.90


