SKU: TM-CG-YAM-B-4-MX-BU
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (B) : MX Shell & Inner Rub Blue 07-> Current YZF/YZFX/WRF 250/450 , 08-> Current YZ/YZX 125/250
$89.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Shell/Irb YAM (B) : (07-22) YZF 450, (07-23) YZF 250, (07-23) YZFX / WRF 450, (07-24) YZFX / WRF 250. (08->C) YZ / YZX 125/250 2-Stroke. RCG-111-BK Blue
Specifications
| SKU | TM-CG-YAM-B-4-MX-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$845.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel 21" : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF.
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$149.00




