SKU: TM-CG-YAM-A-7-EX2-BU
Dirtbike Australia TM Designworks Rear Chain Guide Yamaha A Extreme 2 Blue
$189.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Extreme Yamaha A : (98-06) YZF / WRF 250/450 4 Stroke, (97-07) YZ 125/250 2- Stroke, RCG-SY2-BU Blue
Specifications
| SKU | TM-CG-YAM-A-7-EX2-BU |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$149.95
Supersprox Australia Sprocket Yamaha YZ/WR/YZF/YZFX/WRF 125, 250, 426, 450 1999->Current.
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers RED ( Medium)
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : Yamaha WR YZ YZF YZFX . 21" Front, 18" Rear
$89.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (A) : MX Shell and Inner Rub Block Yellow
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard BLUE YAM : (06->C) YZ/YZF/YZX/W
$169.00
Dirtbike Australia TM Designworks Rear Chain Guide Yamaha A Extreme 2 Yellow
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel Set : Yamaha YZ / YZX / YZF / YZFX / WRF. 21"Fron
$199.90




