SKU: TM-CG-YAM-A-4-MX-BK
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (A) : MX Shell and Inner Rub Block Black
$89.00
Description
TM Designworks Rear Chain Guide Shell/Irb YAM (A) : (98-06) YZF / WRF 250/450 4 Stroke, (97-07) YZ 125/250 2- Stroke, RCG-110-BK Black
Specifications
| SKU | TM-CG-YAM-A-4-MX-BK |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$325.00
IMS Footpegs Australia (347 313-E) "Core Enduro" (3.75 x 2.125). YAM A
$89.00
TM Designworks Australia Chain Guide YAM (A) : MX Shell and Inner Rub Block Red
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$149.00



