SKU: DBR-TM-CG-HON-D-2-OEM
Genuine OEM Chain Guide and Inner Rub Block Honda : (07->C) CRF250 R/X, (07->C) CRF450 R/RX/L, (08-14) CRF450 X
$69.00
RRP $109.00
SAVE $40.00 (37%)
Description
OEM Rear Chain Guide and Rub Block in Black.
This part is brand new Genuine Honda, removed from a new bike and never used.
Specifications
| SKU | DBR-TM-CG-HON-D-2-OEM |
| Model # | 52147-MEN-J00 |
| Brand | Honda Genuine OEM |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Shipping Cubic | 0.000900000m3 |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-M) "CORE MX" (3.25 x 2.125). HON B.
$89.00
TM Designworks Australia Case Saver HON 04-09 CRF250R, 04-14 CRF250X RED With Integrat
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Fr
$65.00
TM Designworks Australia Rear Brake Caliper Plastic Guard BLACK HON : (02->C) CR/CRF/CRFX
$79.00



