SKU: FP-HON-A-IM-30-SUP
IMS Footpegs Australia (272 211) "Super Stock" (3.18 x 1.97). HON A.
"Super Stock" (3.18 x 1.97). HON A
$149.00
This item is a stocked item. That is we aim to have it on the shelf in Australia ready to ship. Not all stocked items are always on the shelf, you are welcome to contact us via phone or email and check stock status and or our expected next delivery from supplier. Thanks in advance, the Dirtbike crew.
Description
272 211 : Foot Peg HON A Fitment IMS Super Stock 3.18 x 1.97.
Specifications
| SKU | FP-HON-A-IM-30-SUP |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.260m |
| Shipping Height | 0.220m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.028600000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel Set : Honda CR CRF CRF-X CRF-L CRF-RX. 21"Front
$399.90
IMS Footpegs Australia (332 211-R) "CORE RALLY" (4.59 x 2.25). HON A.
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-M-5mm)"CORE MX " (3.25 x 2.125)(-5mm Down and Back). (
$2,590.00
Haan Wheels Australia "Factory" Adventure Spec Wheel Set : BMW F 900 GS , BMW F900 GS Adventure
More From This Category
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 211-E) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125). HON A.
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-M) "CORE MX" (3.25 x 2.125). HON B.
$189.00
IMS Footpegs Australia (272 219) "Super Stock" (3.18 x 1.97). HON B .
$425.00
IMS Footpegs Australia (252 211-1) "ADVENTURE 1" (5.30 x 2.50). HON A.
$325.00
IMS Footpegs Australia (342 219-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125) (-5mm Down and Back). HON B
$425.00



