SKU: TK-HU-085-18-L09-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 112 438-N2 : Husqvarna 2.4 Gallon CLEAR Screw Cap (18-24) TC 85.
112 438-N2 : 2.4 Gallon CLEAR Screw Cap
$745.00
This Tank is a stocked item. That is we aim to keep it in stock in Australia ready for shipping. Your welcome to call to discuss is it currently in stock and or when we are about to take deliver of more. 02 4872 4222 Thanks.
Description
112 438-N2 : Husqvarna 2.4 Gallon CLEAR Screw Cap (18-24) TC 85.
Specifications
| SKU | TK-HU-085-18-L09-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.480m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.057600000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$119.00
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Husqvarna Gas Gas 85cc
$99.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Ktm Husqvarna Gas 85. Freerid
$119.00
TM Designworks Australia Chain Guide Extreme KTM 85 (B) : (15-24) Husqvarna Gas Gas 85cc
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$325.00


