SKU: TK-SZ-450-08-L10-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 115 529-N2 : Suzuki 2.6 Gallon CLEAR Screw Cap RMZ 450 (08-17). RMX 450Z (10-20).
115529-N2 : 2.6 Gallon "SCREW CAP" CLEAR
$745.00
This Tank is a stocked item. That is we aim to keep it in stock in Australia ready for shipping. Your welcome to call to discuss is it currently in stock and or when we are about to take deliver of more. 02 4872 4222 Thanks.
Description
115 529-N2 : Tank Suzuki 2.6 Gallon CLEAR Screw Cap RMZ 450 (08-17). RMX 450Z (10-20).
Specifications
| SKU | TK-SZ-450-08-L10-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$0.00
TM Designworks Australia Chain Guide SHELL Only SUZ : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (10
$89.00
TM Designworks Australia Case Saver Integrated Cover SUZ (08-17) RMZ450
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 215 530-N2 : Suzuki 2.7 Gallon CLEAR Dry Break RMZ 450 (18-C).
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$79.00
TM Designworks Australia Chain Guide Shell/Irb SUZ A : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450,
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" Motorcross Spec Wheel Set : Suzuki RM RMZ. 21"Front 19"Rear
$49.90



