SKU: TK-SZ-450-18-L10-N2-DB
IMS Fuel Tanks Australia 215 530-N2 : Suzuki 2.7 Gallon CLEAR Dry Break RMZ 450 (18-C). RMZ 250 (19-C).
215530-N2 : 2.7 Gallon "DRY BREAK" CLEAR
$745.00
This Tank is a stocked item. That is we aim to keep it in stock in Australia ready for shipping. Your welcome to call to discuss is it currently in stock and or when we are about to take deliver of more. 02 4872 4222 Thanks.
Description
215 530-N2 : Tank Suzuki 2.7 Gallon CLEAR Dry Break RMZ 450 (18->C). RMZ 250 (19->C).
Specifications
| SKU | TK-SZ-450-18-L10-N2-DB |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$89.00
TM Designworks Australia Case Saver Integrated Cover SUZ BLACK (08-17) RMZ450
$1,990.00
Haan Wheels Australia "Factory" Supermotard Spec Wheel Set : Suzuki RM RMZ. 125 250 450 Dirtbike A
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$129.00





