SKU: TK-GA-125-21-L11-N2-DB
IMS Fuel Tanks Australia 218 806-N2 : GAS GAS 2.9 Gallon Dry Break CLEAR : (21-22) 125 MC (carb model) MC. (22-23) 250 MC (carb model).
218 806-N2 : 2.9 Gallon CLEAR Dry Break
$745.00
This Tank is a stocked item. That is we aim to keep it in stock in Australia ready for shipping. Your welcome to call to discuss is it currently in stock and or when we are about to take deliver of more. 02 4872 4222 Thanks.
Description
218 806-N2 : Tank GAS 2.9 Gallon CLEAR Dry Break (21-22) 125 MC (carb model). (22-23) 250 MC (carb model).
Specifications
| SKU | TK-GA-125-21-L11-N2-DB |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$325.00
IMS Footpegs Australia (347 321-E) "Core Enduro" (3.75 x 2.125). YAM C
More From This Category
$169.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM D : RED (11-22) 250-450 SXF / XCF. (12-22
$489.95
Xtrig Australia PHDS Handlebar Mount OEM KTM SX, SXF,XC,XCF,SMR 2005-2015, KTM EXC,EXCF,XCW 2012-.
$89.00
MAKO 360 Australia RISER : Handlebar Riser Kit for Solid mount KTM Husqvarna Gas Gas Husaberg Sh
$339.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme KTM D2 : BLUE (16-22) SX 125 & SXF, X
$299.00
TM Designworks Australia Rear Disc Protector Kit Black : KTM (04-C) 125-530 All Models
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$49.90
Scotts Steering Damper Australia : Sub Rubber Bush Kit and Bolts QTY 4
$78.00


