SKU: TK-HU-300-19-L11-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 112 434-N2 : Husqvarna 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap (19 Only) TX 300. (19-22) TC 125. (19-22) TC 250.
112 434-N2 : 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap
$745.00
Description
112 434-N2 : Husqvarna 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap (19 Only) TX 300. (19-22) TC 125. (19-22) TC 250.
Specifications
| SKU | TK-HU-300-19-L11-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$89.95
MAKO 360 Australia BOLT MOUNT KIT SUB KTM (23->C) SX / SXF / XC / XCF Billet Triple Clamps wi
$270.00
IMS Fuel Tanks Australia 322 151Tank Accessory : "low profile TBI oil fitting " use with IMS tan
More From This Category
$219.95
Motomaster Australia 298mm CAR Brembo MM-211 057 KTM Husky(some) Front Brake CALIPER CARRIER 2
$339.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit Extreme KTM D2 : RED(16-22) SX 125 & SXF, XC,
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel Set : Husqvarna TC / FC / TX / FX / TE / FE . 21
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : Extreme. Colour Red. KTM, Husqvarna, Sherco,
$219.95
Dirttricks Australia KTM Husky GAS Brake Disc "FRONT" 260mm : KTM (94->Current) 125cc to 530cc. Husa
$399.90




