SKU: TK-KT-300-20-L11-BK-SC
IMS Fuel Tanks Australia 113 347-BK : KTM 3.0 Gallon BLACK Screw Cap (20-23) EXC / XCW / XC TPi 125 / 150 / 250 / 300. TPI
113347-BK : 3.0 Gallon Screw Cap BLACK
$745.00
Description
113 347-BK : Tank KTM 3.0 Gallon BLACK Screw Cap (20-23) EXC / XCW / XC TPi 125 / 150 / 250 / 300.
Specifications
| SKU | TK-KT-300-20-L11-BK-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : Extreme. Colour Red. KTM, Husqvarna, Sherco,
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-08 Tower Pin And Collar - Extra Tall (63mm)
$175.00
DID Australia Motorcycle Chain 520ERVT GB-120 FB : MX / ENDURO / RALLY RACE X-RING GOLD / GOLD wit
$925.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel 21" : KTM EXC / EXCF / SX / SXF / XC. 21" Front :
$419.95
Motomaster Australia 298mm DIS KTM Husky Front Brake Disc Rotor : KTM (94->Current) 125cc to 530
$249.00
MAKO 360 Australia SUB Mount kit. (Set of L+R (UB14K Damper mounting blocks 22mm Offset) + (2 x
$49.90





