SKU: TK-KT-300-20-L11-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 113 347-N2 : KTM 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap (20-23) EXC / XCW / XC TPi 125 / 150 / 250 / 300.
113347-N2 : 3.0 Gallon Screw Cap CLEAR
$745.00
Description
113 347-N2 : Tank KTM 3.0 Gallon CLEAR Screw Cap (20-23) EXC / XCW / XC TPi 125 / 150 / 250 / 300.
Specifications
| SKU | TK-KT-300-20-L11-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 213 342-N2 : KTM 3.0 Gallon CLEAR Dry Break (2019) XC 250 / 300. (19
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 213 350-N2 : KTM 2.8 Gallon CLEAR Dry Break (24-C) EXCF 250 / 350 /
$1,878.90
Mako 360 Australia : + Scotts Damper +SUB Mount + 5930 Post + Dashboard. (KHG A) KTM Husqvarna
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 118 807-N2 : GAS GAS 3.2 Gallon Screw Cap CLEAR : (24->C) 125 / 25
More From This Category
$29.90 $27.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$270.00
IMS Fuel Tanks Australia 322 150Tank Accessory : "Slimline TPI Fitting" use with IMS tanks . KT
$219.95
Dirttricks Australia KTM Husky GAS Brake Disc "REAR" "SLOTTED" : KTM: (94->Current) up to 660cc. Hus
$389.95
Xtrig Australia PHDS Scotts TOP Handlebar Mount KTM SX, SXF, XC, SMR, EXC, EXCF, XCW 2000->Current.
$949.00 $939.00
IMS Fuel Tanks Australia 113 349-BK : KTM 4.5 Gallon CLEAR Screw Cap (20-23) EXC / XCW / XC TP
$149.00



