SKU: TK-KT-500-17-L11-BK-SC
IMS Fuel Tanks Australia 113 338-BK : KTM 3.2 Gallon BLACK Screw Cap (17-19) EXCF 250 / 350 / 450 / 500. (16-18) SXF / XCF 250 / 350 / 450. (15-
113338-BK1 : 3.2 Gallon Screw Cap BLACK
$745.00
Description
113 338-BK : Tank KTM 3.2 Gallon BLACK Screw Cap (17-19) EXCF 250 / 350 / 450 / 500. (16-18) SXF / XCF 250 / 350 / 450. (15-17) SXF Factory 450.
Specifications
| SKU | TK-KT-500-17-L11-BK-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$1,790.00
Haan Wheels Australia "Factory" ENDURO Spec Wheel Set : KTM SX / SXF / XC / EXC / EXCF . 21"Front 1
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$299.00
TM Designworks Australia Rear Disc Protector Kit Blue : KTM (04-C) 125-530 All Models
$219.95
Dirttricks Australia KTM Husky GAS Brake Disc "REAR" "SLOTTED" : KTM: (94->Current) up to 660cc. Hus
$169.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM D : ORANGE (11-22) 250-450 SXF / XCF. (12
$149.95




