SKU: TK-KT-500-17-L11-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 113 338-N2 : KTM 3.2 Gallon CLEAR Screw Cap (17-19) EXCF 250 / 350 / 450 / 500. (16-18) SXF / XCF 250 / 350 / 450. (15-
113338-N2 : 3.2 Gallon Screw Cap CLEAR
$745.00
Description
113 338-N2 : Tank KTM 3.2 Gallon CLEAR Screw Cap (17-19) EXCF 250 / 350 / 450 / 500. (16-18) SXF / XCF 250 / 350 / 450. (15-17) SXF Factory 450.
Specifications
| SKU | TK-KT-500-17-L11-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$39.95
Supersprox Australia Sprocket Front : KTM Husqvarna Husaberg Beta Gas Gas
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$299.00
TM Designworks Australia Slide & Guide Kit MX / SX D2 : KTM 11- 22 Models with linkage. Hus
$189.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM C : MX / SX. BLACK KTM, Husqvarna, Sherco
$299.00
TM Designworks Australia Rear Disc Protector Kit Blue : KTM (04-C) 125-530 All Models
$489.95
Xtrig Australia PHDS Handlebar Mount OEM KTM SX,SXF,XC,XCF. Husqvarna TC,FC,TX,FX
$169.00



