SKU: TK-SZ-250-01-L12-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 115 524-N2 : Suzuki 3.4 Gallon CLEAR Screw Cap RM 250 (01-08). RM 125 (01-08).
115524-N2 : 3.4 Gallon "SCREW CAP" CLEAR
$745.00
This Tank is a stocked item. That is we aim to keep it in stock in Australia ready for shipping. Your welcome to call to discuss is it currently in stock and or when we are about to take deliver of more. 02 4872 4222 Thanks.
Description
115 524-N2 : Tank Suzuki 3.4 Gallon CLEAR Screw Cap RM 250 (01-08). RM 125 (01-08).
Specifications
| SKU | TK-SZ-250-01-L12-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-07 Tower Pin And Collar - (Standard) (50mm)
$269.00
TM Designworks Slide & Guide Kit Extreme Suzuki A BLACK : (01-08) RM125-250, (10->C) RMX 450,
$129.00
TM Designworks Australia Chain Guide EX1 SUZ A : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (10-19) R
$149.00
TM Designworks Australia Chain Guide EX2 SUZ A : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (10-19) R
$0.00
TM Designworks Australia Chain Guide SHELL Only SUZ : (99->C) DRZ400, (05-17) RMZ450, (10
$79.00

