SKU: TK-KT-300-20-L17-N2-SC
IMS Fuel Tanks Australia 113 349-N2 : KTM 4.5 Gallon CLEAR Screw Cap (20-23) EXC / XCW / XC TPi 125 / 150 / 250 / 300.
113349-N2 : 4.5 Gallon Screw Cap CLEAR
$939.00
RRP $949.00
SAVE $10.00 (1%)
Description
113 349-N2 : Tank KTM 4.5 Gallon CLEAR Screw Cap (20-23) EXC / XCW / XC TPi 125 / 150 / 250 / 300.
Specifications
| SKU | TK-KT-300-20-L17-N2-SC |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 4.5000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.550m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Shipping Cubic | 0.137500000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$1,790.00
Mako 360 Australia : + Scotts Damper +SUB Mount + 5930 Post. (KHG A) KTM
$189.00 $149.00
TM Designworks Australia Chain Guides KTM C MX / SX. Colour Orange. KTM, Husqvarna, Sherco, Gas Gas,
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-E-5MM) "CORE ENDURO" (3.75 x 2.125)(-5mm Down and Back). (KTM B)
$139.90
DID Australia Motorcycle Chain 520 : VX3 X-RING FB OFF ROAD CHAIN - GOLD/BLACK 120 LINK. CLIP LINK
$149.00
IMS Fuel Tanks Australia Dry Break Reciever 3 SPRING KIT REBUILD : 218392
$29.90


