SKU: TK-KT-300-19-L11-N2-DB
IMS Fuel Tanks Australia 213 342-N2 : KTM 3.0 Gallon CLEAR Dry Break (2019) XC 250 / 300. (19-22) SX 125 / 150 / 250.
213 342-N2 : 3.0 Gallon CLEAR Dry Break
$745.00
Description
213 342-N2 : Tank KTM 3.0 Gallon CLEAR Dry Break (2019) XC 250 / 300. (19-22) SX 125 / 150 / 250.
Specifications
| SKU | TK-KT-300-19-L11-N2-DB |
| Brand | IMS |
| Shipping Weight | 3.1000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.480m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.057600000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$325.00
IMS Footpegs Australia (343 302-M-5mm)"CORE MX " (3.25 x 2.125)(-5mm Down and Back). (
$189.00
DBR TM Designworks Australia Chain Guides KTM C MX / SX. Colour Blue Husky. KTM, Husqvarna, Sherco,
$219.95
Dirttricks Australia KTM Husky GAS Brake Disc "FRONT" 260mm : KTM (94->Current) 125cc to 530cc. Husa
$169.00
TM Designworks Australia Slider Extreme KTM D : ORANGE (11-22) 250-450 SXF / XCF. (12
$389.95
Xtrig Australia PHDS Scotts TOP Handlebar Mount KTM SX, SXF, XC, SMR, EXC, EXCF, XCW 2000->Current.
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : Scotts Rubber Sub Mount Rubbers Blue ( Soft)
$39.95



