SKU: SC-MK-BET-TOP-5868
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP : : BETA TOP (5868) (BCL 90 40 41) 4Stroke (18->C), 2Stroke (18>C), POS 4
$389.95
This item is a stocked item. That is we aim to have it on the shelf in Australia ready to ship. Not all stocked items are always on the shelf, you are welcome to contact us via phone or email and check stock status and or our expected next delivery from supplier. Thanks in advance, the Dirtbike crew.
Description
Scotts Mount Kit BETA TOP (5868) (BCL 90 40 41) (18>C) 4 Stroke Models. (18-C) 2 Stroke Models. (Not X-Trainers)
Specifications
| SKU | SC-MK-BET-TOP-5868 |
| Brand | Scotts |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.004032000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$425.00
IMS Footpegs Australia (252 219-1) "ADVENTURE-1" (5.30 x 2.50). HON B.
$349.00
KICKSTAND KTM : (11-15) SXF 250/350/450, (12-15) SX 125/150, (12-16) SX 250. (Note: Does not fit
More From This Category
$239.90
Dirt Tricks Australia Sprocket Beta : Zirconium Coated (13->Current) RR / Racing / Factory / Xtr
$2,140.00
Haan Wheels Australia "Factory" RALLY Spec Wheel Set : BETA. 21" Front, 18" Rear Cush drive
$1,689.70
Mako 360 Australia : + Scotts TOP Mount Plate + Damper + Post. (KHG A) KTM Husqvarna Gas Gas Husabe
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$29.90






