SKU: SC-MK-BET-TOP-5867
Scotts Damper Australia (Mount Kit ONLY) TOP : : Beta [Scotts Kit Beta: 5867 Top Mount Kit]
$389.95
This item is a stocked item. That is we aim to have it on the shelf in Australia ready to ship. Not all stocked items are always on the shelf, you are welcome to contact us via phone or email and check stock status and or our expected next delivery from supplier. Thanks in advance, the Dirtbike crew.
Description
Scotts Mount Kit BETA TOP (5867) (BCL 90 40 41) (06-17) 4 Stroke Models. (13-17) 2 Stroke Models. (15-C) X-Trainer.
Specifications
| SKU | SC-MK-BET-TOP-5867 |
| Brand | Scotts |
| Shipping Weight | 1.2000kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.004032000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
$849.90
(XCM K2 14 DAM) Mako 360 : (KHG A) (2xM36-CL-BOT-UNV) + (M36-CL-090-SL) + (M36-
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$169.00
TM Designworks Australia Chain Guide KTM A EX : Orange. KTM Early, Beta Early , Husaberg E
$59.95
TM Designworks Australia Upper and Inner Frame Pad RED. BETA (11-19) 250-520 RR, RR-S, RX, RR
$919.90


