SKU: TM-CS-BET-253-RD
TM Designworks Australia Case Saver BETA (11-Current) 250-520 RR, RR-S, RX, RR 2 & 4 Stroke BETA (15-Current) 300 X-TRAINER
$59.95
Description
Dirt Bike Case Saver Beta (11->Current) 2 and 4 Stroke Models. Case Saver Red
Specifications
| SKU | TM-CS-BET-253-RD |
| Brand | TM Designworks |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
| Type | Inventory Part |
Reviews
Be The First To Review This Product!
Help other Dirt Bike PTY LTD users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
$745.00
IMS Fuel Tanks Australia 212 437-N2 : Husqvarna 3.0 Gallon CLEAR Dry Break (20-23) FE 250 /
$270.00
IMS Fuel Tanks Australia 322 151Tank Accessory : "low profile TBI oil fitting " use with IMS tan
More From This Category
$1,689.70
Mako 360 Australia : + Scotts TOP Mount Plate + Damper + Post. (KHG A) KTM Husqvarna Gas Gas Husabe
$39.90
Scotts Steering Damper Australia : Shortened KTM Steering Stem Bolt.
$29.90
IMS Fuel Tanks Australia 322 100-BLK : ScrewCapOnly + Seal Vented BLACK(IMS Tanks Only)
$29.90
Scotts Steering Damper Australia : TPN-4033-08 Tower Pin And Collar - Extra Tall (63mm)
$89.00


